Informacje o zatrudnieniu

  • Publikacja
    20 maja, 2024
  • Miejscowość zatrudnienia
  • Wynagrodzenie
    4242
  • Wygasa
    30 września, 2024

Opis stanowiska

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy: Powstańców 85, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: – Bieżący nadzór techniczny nad utrzymaniem ruchu w zakresie instalacji automatyki,
– Analiza programów PLC i wprowadzenie zmian,
– Analizowanie przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych,
– Udział w nowych uruchomieniach,
– Bieżące diagnozowanie i naprawa aparatury kontrolnopomiarowej,
– Koordynowanie prac serwisów zewnętrznych,
– Ścisła współpraca z mechanikami i elektrykami w celu właściwej diagnozy i szybkiego usuwania awarii,
– Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE
Wymiar etatu: Pełen etat
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Data zakończenia pracy:
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: automatyk*
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE

Wymagania

Wymagania konieczne

Zawody:
Staże:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, kierunek: Automatyka, Elektronika, Robotyka, Mechatronika lub pokrewne
Języki:
Uprawnienia:

Wymagania pożądane

Zawody:
Staże:
Wykształcenie:
Języki:

Wymagania dodatkowe

Zawody:
Staże:
Języki:

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie technicze min. średnie.
Kierunek/Specjalność: Automatyka, Elektronika, Robotyka, Mechatronika lub pokrewne.
Doświadczenie zawodowe: minimum 3 letnie doświadczenie w Dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej.
Uprawnienia/Umiejętności:
– Znajomość sterowników PLC z rodziny Siemens, ABB lub inne,
– Znajomość systemów HMI/SCADA,
– Dobra znajomość schematów elektrycznych i rysunku technicznego,
– Uprawnienia SEP do 1kV,
– Umiejętność parametryzowania falowników,
– Znajomość obsługi komputera (MS Office AutoCad),
– Wiedza teoretyczna z zakresu automatyki, pneumatyki i/lub elektryki.
Język angielski – mile widziany, poziom znajomości: podstawowy, komunikatywny.

Pozostałe dane

Liczba miejsc pracy: 1
w tym dla niepełnosprawnych: 0
Data dodania:
Data aktualizacji:
Data ważności: 30.09.2024
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
Numer oferty: StPr/24/0333

Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez TURBOMACHINERY ENGINEERING SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Powstańców 85, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie (Pracodawca) jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Podanie danych osobowych, w tym imienia, nazwiska, daty urodzenia, danych kontaktowych, wykształcenia, kwalifikacji zawodowych, przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, a także udostępnienie swojego wizerunku jest dobrowolne. Podanie danych osobowych, o których mowa w zdaniu poprzedzającym, jest niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie tych danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected].