Lekarz weterynarii

19 grudnia, 2023
od 3 100 EUR

Informacje o zatrudnieniu

  • Publikacja
  • Miejscowość zatrudnienia
  • Wynagrodzenie
  • Wygasa
    30 czerwca, 2024
  • Doświadczenie
    Brak
  • Poziom
    asystent

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonych lekarzy weterynarii do kilku naszych klinik w Szwecji. Poszukujemy głównie lekarzy weterynarii z doświadczeniem w leczeniu małych zwierząt, ale w niektórych lokalizacjach potrzebujemy również lekarzy weterynarii zajmujących się końmi. Cenimy Twoje cechy osobiste. Cieszymy się, że chcesz rozwijać u nas długoterminową karierę. Lubisz pracować w zespołach, dostarczasz produkty wysokiej jakości i cechuje Cię godne zaufania podejście? Wierzymy, że jesteś osobą dokładną, odpowiedzialną, komunikatywną zarówno w stosunku do właścicieli zwierząt, jak i pracowników oraz przyczyniasz się do tworzenia przyjemnej i otwartej atmosfery w pracy. Ważne jest, abyś nauczył się szwedzkiego, aby móc komunikować się z właścicielami zwierząt, a dzienniki muszą być również pisane w języku szwedzkim. Będziemy Cię wspierać w nauce języka szwedzkiego.
W Evidensia każdy bierze za siebie odpowiedzialność, niezależnie od kategorii zawodowej. Dbamy o siebie nawzajem. Dobra komunikacja zarówno z właścicielami zwierząt, jak i współpracownikami jest dla nas ważna. Ważne, abyś był osobą pozytywną, zarażającą dobrą energią i lubiącą współpracować z innymi. Oczywiście kochasz zwierzęta tak samo jak my i identyfikujesz się z naszymi podstawowymi wartościami; zaangażowanie, radość, szacunek, kompetencje i innowacyjność.
Poszukujemy osób, które są społeczne, myślą przyszłościowo i lubią przyczyniać się do dobrej atmosfery w grupie roboczej, a także mają dobre wyczucie obsługi i rozwiązywania problemów.
Aby móc wykonywać zawód lekarza weterynarii w Szwecji, wymagana jest szwedzka licencja weterynaryjna i niezbędna znajomość języka szwedzkiego. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz:
Uważamy, że dużą zaletą jest możliwość rozpoczęcia nauki szwedzkiego jeszcze przed przeprowadzką do Szwecji.
Stanowiska są na pełen etat, 40 godzin tygodniowo. W naszych szpitalach dla zwierząt pracujemy również wieczorami, nocami i w weekendy. Oferujemy 25 dni urlopu, rekompensatę za wellness, zniżki. Jesteśmy elastyczni co do daty rozpoczęcia.
Możemy doradzić Ci w sprawie projektu mobilności „Ukierunkowany program mobilności EURES”, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach uzyskania dofinansowania do podjęcia pracy w Szwecji:

Administratorem danych jest Evidensia Djursjukvård AB. Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym.. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych.