Senior Leasing Manager

Media Expert

25 czerwca, 2024
Wyróżnione

Informacje o zatrudnieniu

  • Publikacja
  • Miejscowość zatrudnienia
  • Wygasa
    23 lipca, 2024
  • Wykształcenie
    Średnie

Opis stanowiska

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.

Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale wciąż mamy ambitne plany w tym związane z rynkiem nieruchomości (własne parki handlowe pod logiem AuraPark)

Dlatego już dziś szukamy: Senior Leasing Managera

Umowa o pracę lub kontrakt B2B

Miejsce pracy: Złotów/Warszawa

Biznes, bardziej niż jakiekolwiek inne zajęcie, wymaga ciągłego zajmowania się przyszłością, jest ciągłą kalkulacją, instynktownym ćwiczeniem się w prognozowaniu (Henry R. Luce). Dlatego potrzebujemy Senior Leasing Managera o wysokich kompetencjach, takich jak Twoje!

Twoje zadania:

  • przygotowywanie strategii i kalkulacji wynajmu nieruchomości (analiza opłacalności) , z uwzględnieniem różnorodności branż.
  • aktywne pozyskiwanie najemców i nabywców, prezentacja, i przygotowanie ofert
  • negocjowanie umów i realizacja transakcji
  • obsługa trwających umów i podtrzymywanie relacji z klientami
  • nawiązywanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z Najemcami i Deweloperami oraz lokalnym środowiskiem biznesowym
  • raportowanie realizacji założonej strategii wynajmu i związanych z nią KPI
  • współpraca z innymi zespołami firmy w obszarze realizacji i rozwoju Nieruchomości
  • baczne śledzenie rynku i analiza zapotrzebowania na powierzchnie komercyjne, by zawsze być krok przed konkurencją

Od Ciebie oczekujemy:

  • minimum 10-letniego doświadczenia w sprzedaży i/lub najmie nieruchomości komercyjnych
  • wykształcenia wyższego
  • doskonałej znajomość specyfiki rynku obiektów handlowych
  • biegłej znajomości pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego (min. B2)
  • czynnego prawa jazdy kat. B oraz dyspozycyjność i gotowości do częstych wyjazdów służbowych
  • umiejętności analizowania dokumentacji projektowej i technicznej
  • znajomości procesów formalno-prawnych związanych z komercjalizacją nieruchomości
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych pozwalających budować trwałe relacji z klientami oraz skutecznie prowadzić negocjacje handlowe
  • umiejętność zarządzania sobą w czasie oraz działaniami prowadzącymi do osiągnięcia wyniku
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • system premiowy
  • rozwój zawodowy
  • wsparcie w trakcie wdrożenia oraz szkolenia
  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej Medicover
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka
  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Media Expert, (Pracodawca) jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Podanie danych osobowych, w tym imienia, nazwiska, daty urodzenia, danych kontaktowych, wykształcenia, kwalifikacji zawodowych, przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, a także udostępnienie swojego wizerunku jest dobrowolne. Podanie danych osobowych, o których mowa w zdaniu poprzedzającym, jest niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie tych danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected].