Mobilny kasjer-sprzedawca

6 grudnia, 2023
od 3 620 PLN

Informacje o zatrudnieniu

  • Publikacja
  • Miejscowość zatrudnienia
  • Wynagrodzenie
  • Wygasa
    31 lipca, 2024
  • Doświadczenie
    Brak
  • Poziom
    asystent
  • Numer telefonu
    785360789

Opis stanowiska

– brak podziałów kompetencyjnych; praca na wszystkich stanowiskach w markecie: dział z mięsem, kasa, odpiek, sala sprzedaży, prowadzenie zmiany, wykładanie towaru, dbanie o porządek na sali sprzedaży, magazynie i terenie wokół marketu;
– odpowiedzialność za powierzone stanowiska w danym markecie, zachowanie wszelkich standardów firmy, znajomość i przestrzeganie procedur obowiązujących w Spółce;
– wykonywanie poleceń służbowych wydanych przez osoby prowadzące market;
– możliwość rozwoju – stawiamy głównie na awanse wewnętrzne, nie wymagamy długoletniego doświadczenia, ważne jest zaangażowanie i chęć pracy zgodnie z wytyczonymi standardami.

Warunki pracy:
– umowa o pracę, pełny etat,
– pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące,
– średnio 9,5 godzin dziennie; czas pracy może być wydłużony do 12 godzin dziennie (nadgodziny zawarte są w ryczałcie),
– praca 2-zmianowa (zgodnie z Kodeksem Pracy obowiązuje minimum 11 godzinna przerwa dobowa oraz 35 godzinna przerwa tygodniowa),
– zmiana od 5:30 (od otwarcia marketu) do 22:45 (do zamknięcia marketu) oraz czas dojazdu z i do Dino na ul. Księgarskiej,
– praca w weekendy,
– gotowość do wyjazdu z noclegami (w cyklach np. tygodniowych),
– planowanie godzin pracy (tygodniowe grafiki) z możliwością zmian planów pracy z dnia na dzień w zależności od potrzeb.

Oferta dostępna w sali G.
Kontakt z pracodawcą – tel.: 785 360 789.

Administratorem danych jest . Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym.. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych.