Doradca Klienta Radomsko

14 marca, 2024
Wyróżnione

Informacje o zatrudnieniu

  • Publikacja
  • Miejscowość zatrudnienia
  • Wygasa
    16 maja, 2024
  • Doświadczenie
    Brak
  • Wykształcenie
    Średnie

Opis stanowiska

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.
Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy ambitne plany, to także przyszłość należy do nas!

Hej! Co będziesz robić w najbliższym czasie?
A może chcesz zarobić i zdobyć doświadczenie w branży RTV/AGD/IT?

Świetnie się składa, bo w Media Expert właśnie szukamy Doradcy Klienta (umowa zlecenie)
Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie!

Zapewnimy Ci:

  • umowę zlecenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT

Twoje zadania:

  • sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy
  • zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji
  • dbanie o najwyższą jakość obsługi

A może Ci się spodoba i zostaniesz z nami na dłużej? Spróbuj!

Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: [email protected]. Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres [email protected]. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na https://kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1

Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Media Expert, (Pracodawca) jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Podanie danych osobowych, w tym imienia, nazwiska, daty urodzenia, danych kontaktowych, wykształcenia, kwalifikacji zawodowych, przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, a także udostępnienie swojego wizerunku jest dobrowolne. Podanie danych osobowych, o których mowa w zdaniu poprzedzającym, jest niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie tych danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected].

Zdjęcia

Wideo