Kierownik Sali Sprzedaży Bydgoszcz

22 kwietnia, 2024
Wyróżnione

Informacje o zatrudnieniu

  • Publikacja
  • Miejscowość zatrudnienia
  • Wygasa
    22 maja, 2024
  • Doświadczenie
    Brak
  • Wykształcenie
    Podstawowe

Opis stanowiska

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy: Kierownika Sali Sprzedaży

„Kiedy konkurujesz z inną osobą, wystarczy, że będziesz tak dobry lub lepszy niż ta osoba. Jeżeli konkurujesz z sobą, nie ma ograniczeń, jak dobry możesz być” – Chu Chin-Ning.
Szukasz szansy na rozwój? Uważasz, że masz zdolności przywódcze i chcesz je rozwijać? Dajemy Ci taką szansę! Zostań KSS-em!

Kierownikowi Sali Sprzedaży zapewniamy:

  • umowę o pracę bez okresu próbnego
  • system premiowy
  • szansę na awans
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • prywatną opiekę medyczną
  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach
  • pomoc i opiekę naszej fundacji MediaExpert ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka

Zadania Kierownika Sali Sprzedaży:

  • zarządzanie sprzedażą i realizacja planów sprzedażowych
  • zastępowanie Kierownika podczas jego nieobecności
  • organizowanie pracy zespołu
  • szkolenie pracowników
  • dbanie, by Klienci otrzymali odpowiednie dla nich produkty

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Media Expert, (Pracodawca) jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Podanie danych osobowych, w tym imienia, nazwiska, daty urodzenia, danych kontaktowych, wykształcenia, kwalifikacji zawodowych, przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, a także udostępnienie swojego wizerunku jest dobrowolne. Podanie danych osobowych, o których mowa w zdaniu poprzedzającym, jest niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie tych danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected].