Dostawca kat. B

6 maja, 2024
Wyróżnione

Informacje o zatrudnieniu

  • Publikacja
  • Miejscowość zatrudnienia
  • Wygasa
    5 czerwca, 2024
  • Doświadczenie
    Brak
  • Wykształcenie
    Podstawowe

Opis stanowiska

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.

Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy ambitne plany, to przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś do naszego magazynu szukamy osoby na stanowisko: Dostawca kat. B

Zakres obowiązków:

  • realizacja dostaw sprzętu AGD, RTV do klientów indywidualnych
  • montaż/instalacja sprzętu
  • obsługa klienta

To oferujemy:

  • pracę 4 dni w tygodniu (po 10 h)
  • zapewnimy Ci niezbędne narzędzia do pracy: samochód wyposażony w windę, schodołaz, skrzynkę narzędziową
  • szkolenia wdrażające
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
  • bony na święta
  • premię świąteczną
  • zniżki na cały asortyment w naszych elektromarketach
  • pomoc i opiekę naszej fundacji Mediaexpert „Włącz się”
  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka
  • program poleceń pracowniczych – premia do 2 tys. zł.

Oczekujemy:

  • prawa jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu aut dostawczych do 3,5 t
  • zdolności manualnych
  • mile widziane uprawnienia gazowe i SEP do 1kV (jeśli ich nie posiadasz, to my pomożemy Ci je zdobyć)
  • odpowiedzialności, rzetelności i profesjonalizmu
  • wysokiej kultury osobistej

Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Media Expert, (Pracodawca) jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Podanie danych osobowych, w tym imienia, nazwiska, daty urodzenia, danych kontaktowych, wykształcenia, kwalifikacji zawodowych, przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, a także udostępnienie swojego wizerunku jest dobrowolne. Podanie danych osobowych, o których mowa w zdaniu poprzedzającym, jest niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie tych danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected].

Zdjęcia