Kierownik Operacyjny Magazynu

22 kwietnia, 2024
Wyróżnione

Informacje o zatrudnieniu

  • Publikacja
  • Miejscowość zatrudnienia
  • Wygasa
    22 maja, 2024
  • Doświadczenie
    3 Lata
  • Wykształcenie
    Wyższe licencjackie

Opis stanowiska

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce!

Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy: Kierownika Operacyjnego Magazynu

Lokalizacja: Jędrzejowska 43b

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • samochód służbowy
  • stołówkę pracowniczą i obiady z dofinansowaniem (dwie wersje: mięsna i wegetariańska)
  • bezpłatną kawę i herbatę z automatu
  • kartę MultiSport z dofinansowaniem
  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem
  • baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka
  • ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
  • program poleceń pracowniczych – bonus nawet 2000 zł
  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie pracą podległego Obszaru Zwrotów (zwroty Retail, zwroty E-commerce, Zwroty do dostawcy) – około 150 osób
  • codzienna organizacja pracy magazynu, zgodnie z obowiązującymi standardami z uwzględnieniem ciągłego doskonalenia standardów i wyznaczonych wskaźników KPI
  • współpraca z wewnętrznymi działami firmy m.in. Dział Gospodarki Magazynowej i Dokumentacji, Dział Reklamacji, Działem Obsługi Klienta
  • raportowanie i osiąganie wyników w oparciu o założone wskaźniki magazynowe np. produktywność obszaru oraz procesowanie towaru do 24h
  • zapewnienie terminowości i jakości obsługiwanych procesów m.in. zarządzanie procesem weryfikacji i klasyfikacji towaru, odpowiedzialność za kontrolę stanów magazynowych, nadzór nad prawidłowym składowaniem towaru na nośnikach oraz terminowość rozładunków i załadunków
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie instrukcji stanowiskowych, przepisów i procedur
  • dbałość o efektywną współpracę magazynu z innymi działami oraz firmami współpracującymi

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunki: logistyka, spedycja lub pokrewne)
  • minimum 3 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań
  • nastawienie na działanie oraz realizację założonych celów
  • dobra organizacji pracy, duża samodzielności w działaniu
  • wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków
  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Media Expert, (Pracodawca) jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Podanie danych osobowych, w tym imienia, nazwiska, daty urodzenia, danych kontaktowych, wykształcenia, kwalifikacji zawodowych, przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, a także udostępnienie swojego wizerunku jest dobrowolne. Podanie danych osobowych, o których mowa w zdaniu poprzedzającym, jest niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie tych danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected].