Kierownik ds. Sprzedaży i Usług Warszawa

22 kwietnia, 2024
Wyróżnione

Informacje o zatrudnieniu

  • Publikacja
  • Miejscowość zatrudnienia
  • Wygasa
    22 maja, 2024
  • Doświadczenie
    2 Lata
  • Wykształcenie
    Średnie

Opis stanowiska

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy: Kierownika ds. Sprzedaży i Usług

„To prosta, ale potężna zasada: zawsze dawaj ludziom więcej niż się spodziewają” – stwierdził Nelson Boswell. Bo dobro wraca. Jak karteczka z namalowanym uśmiechem, czy kwiaty wręczone bez okazji. Tak działamy i takich ludzi szukamy – pozytywnie nastawionych do świata. Jesteś kimś takim?

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę bez okresu próbnego
  • atrakcyjny system premiowy
  • szansę na awans
  • szkolenie wstępne oraz produktowe, bo liczą się chęci
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych salonach
  • kartę MultiSport dla dobrej formy

Twoje zadania:

  • zarządzanie sprzedażą i organizacją pracy w podległych obszarach sklepu
  • pełnienie funkcji zastępcy kierownika podczas jego nieobecności
  • realizacja planów sprzedażowych
  • udzielanie klientom kredytów ratalnych
  • szkolenie pracowników
  • analizowanie danych

Od Ciebie oczekujemy:

  • min. 2-letniego doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta, sprzedaży usług lub udzielaniu kredytów ratalnych
  • umiejętności interpersonalnych
  • zaangażowania i dyspozycyjności
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym w sieci sprzedaży oraz znajomości branży AGD/RTV/IT
  • wykształcenia średniego

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Media Expert, (Pracodawca) jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Podanie danych osobowych, w tym imienia, nazwiska, daty urodzenia, danych kontaktowych, wykształcenia, kwalifikacji zawodowych, przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, a także udostępnienie swojego wizerunku jest dobrowolne. Podanie danych osobowych, o których mowa w zdaniu poprzedzającym, jest niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie tych danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected].