Specjalista w Dziale Rowery/Skutery/Kosiarki Żywiec

22 kwietnia, 2024
Wyróżnione

Informacje o zatrudnieniu

  • Publikacja
  • Miejscowość zatrudnienia
  • Wygasa
    22 maja, 2024
  • Doświadczenie
    Brak
  • Wykształcenie
    Podstawowe

Opis stanowiska

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy ambitne plany, to także przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy Specjalisty ds. Sprzedaży Rowerów

Kochasz spędzać czas na 2 kółkach? Masz dużą wiedzę na temat rowerów? Lubisz rozmawiać o nich godzinami?

Połącz pasję z pracą i  zostań naszym Specjalistą ds. Sprzedaży Rowerów!

Otwieramy serwis z wyższej półki! A w nim najlepsze marki, najwyższa jakość i pełnia satysfakcji!

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjny system premiowy
  • do 1200 zł za polecenie pracownika
  • wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup najnowocześniejszej elektroniki w naszych elektromarketach
  • pomoc i opiekę naszej fundacji MediaExpert ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

Twoje zadania:

  • profesjonalne doradzanie Klientom przy doborze roweru
  • sprzedaż rowerów i akcesoriów
  • dbanie o dostępność i ekspozycję towaru
  • serwisowanie i naprawianie rowerów
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

Od Ciebie oczekujemy:

  • rowerowej pasji – jeśli sam jeździsz, masz plus na starcie😊
  • wiedzy na temat rowerów i akcesoriów
  • wysokiej kultury osobistej i umiejętności nawiązywania kontaktów
  • odpowiedzialności i samodyscypliny
  • zaangażowania

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Media Expert, (Pracodawca) jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Podanie danych osobowych, w tym imienia, nazwiska, daty urodzenia, danych kontaktowych, wykształcenia, kwalifikacji zawodowych, przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, a także udostępnienie swojego wizerunku jest dobrowolne. Podanie danych osobowych, o których mowa w zdaniu poprzedzającym, jest niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie tych danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected].