Specjalista ds. Montażu Paneli Fotowoltaicznych

5 grudnia, 2023
5000 - 7000
Wyróżnione

Informacje o zatrudnieniu

  • Publikacja
  • Miejscowość zatrudnienia
  • Wynagrodzenie
    5000 - 7000
  • Wygasa
    5 czerwca, 2024
  • Doświadczenie
    1 Rok
  • Wykształcenie
    Średnie
  • Poziom
    młodszy specjalista (junior)
  • Numer telefonu
    799063047

Opis stanowiska

Stanowisko: Specjalista ds. Montażu Paneli Fotowoltaicznych

Firma: euroaQua – Manikowski Łukasz Manikowski

Lokalizacja: Krajenka

Opis Stanowiska:

Szukamy doświadczonego specjalisty ds. montażu paneli fotowoltaicznych, który dołączy do naszego zespołu ekspertów ds. energii odnawialnej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za efektywny montaż paneli fotowoltaicznych na różnorodnych projektach.

Obowiązki:

Montaż paneli fotowoltaicznych zgodnie z normami i standardami branżowymi.
Wykonywanie pomiarów, instalacja konstrukcji nośnych i zabezpieczeń.
Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z montażem.
Współpraca z zespołem projektowym i inżynieryjnym.
Wymagania:

Doświadczenie w montażu paneli fotowoltaicznych.
Znajomość obowiązujących przepisów i norm branżowych.
Umiejętność obsługi niezbędnego sprzętu i narzędzi.
Dokładność i dbałość o szczegóły.
Umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole.
Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się branży.
Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach.
Przyjazną atmosferę pracy.
Jeśli jesteś gotów/przygotowana do dołączenia do naszego zespołu i dzielenia się swoim doświadczeniem w obszarze fotowoltaiki, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez euroaQua-Manikowski Łukasz Manikowski, (Pracodawca) jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Podanie danych osobowych, w tym imienia, nazwiska, daty urodzenia, danych kontaktowych, wykształcenia, kwalifikacji zawodowych, przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, a także udostępnienie swojego wizerunku jest dobrowolne. Podanie danych osobowych, o których mowa w zdaniu poprzedzającym, jest niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie tych danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected].